Przygotuj się na:

ZWĘŻENIE TUNELU PRZY DWORCU ZACHODNIM

Od piątku 9 kwietnia kierowcy skręcający w lewo, z Alei Jerozolimskich w stronę Żoliborza, nie przejadą środkowym pasem tunelu alei Prymasa Tysiąclecia. W związku z pracami na Dworcu Zachodnim, w najbliższy weekend nie będą też jeździć pociągi WKD. Zastąpią je autobusy.

Ulice

Ulice

W środę po południu na ul. Rakowieckiej dachował samochód - relacjonował Marcin Gula reporter tvnwarszawa.pl. Nikomu nic się nie stało.

4 czerwca wykonawca budowy II linii metra planował zamknąć ulicę Sokolą. Ten termin nie jest pewny - warunkiem koniecznym do zamknięcia prawobrzeżnego dojazdu do mostu Świętokrzyskiego jest oddanie do użytku remontowanego właśnie Wybrzeża Szczecińskiego. Czy się uda? Czas pokaże - mówią drogowcy.

- Korek na Grochowskiej sięga ulicy Mińskiej. Stoi też al. Zieleniecka w kierunku teatru Powszechnego - relacjonuje Tomasz Zieliński reporter tvnwarszawa.pl. Praga stanęła w korku.

Do śmiertelnego potrącenia pieszego doszło po godz. 7 w alei Prymasa Tysiąclecia na Woli. Godzinę później w tym samym miejscu nieuważny kierowca spowodował kolizję.

Nie chciał rozjechać kaczek, które przechodziły przez Wisłostradę, skończył z rozbitym autem. Zaraz potem doszło do kolejnego zderzenia. Łącznie uszkodzonych zostało sześć samochodów i motocykl. Kierowca jednośladu trafił do szpitala.

Warszawa w piątkowe popołudnie stanęła w jednym wielkim korku. - Wygląda na to, że warszawiacy postanowli skorzystać z ciepłego weekendu i wyjechać z miasta. Jest bardzo tłoczno, przede wszystkim na wylotówkach - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Trzy rozbite samochody, jedna osoba ranna i korek. To efekt wypadku, do którego doszło około godziny 14:00 na moście Grota. Informacje i zdjęcia otrzymaliśmy na warszawa@tvn.pl. Jedna osoba została odwieziona do szpitala.

- Na Radzymińskiej doszło do zderzenia rowerzysty z samochodem osobowym - informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl - Okazało się, że młody mężczyzna jest pijany - dodaje