Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Ulice

Ulice

- Nie będzie pobłażliwości - strażnicy miejscy ostrzegali i słowa dotrzymali. Od wczoraj strażnicy ukarali już 177 kierowców nie stosujących się do zakazu wjazdu na Most Śląsko-Dąbrowski.

Przejażdżka przez most Śląsko-Dąbrowski słono kosztowała kierowców, którzy postanowili skorzystać z przeprawy pomimo obowiązującego zakazu wjazdu. - Do godziny 16 policjanci nałożyli 17 mandatów, średnio w wysokości 250 złotych. Ponadto kierowcy otrzymali po 5 punktów karnych - informuje stołeczna policja.

Kierowcy postanowili wziąć sprawę w swoje ręce i nie czekając na pozwolenia otworzyć gotowy od jakiegoś czasu wiadukt na ul. Cybernetyki. Drogowcy nie kryją zdziwienia i apelują do zmotoryzowanych o... więcej kultury.

Samochód osobowy zderzył się z tramwajem na ulicy Towarowej. Zdjęcie otrzymaliśmy na Kontakt24.

Budowa II linii metra nieodwołanie wkracza na Pragę. A wraz z nią, gigantyczne utrudnienia dla mieszkańców północno-wschodniej Warszawy, którzy skarżą się, że informacji jest za mało. Podpowiadamy, gdzie jej szukać.

W piątek przed rano mieszkańców ulicy Rzeźbiarskiej w Wawrze zaskoczyła pęknięta rura. Wypływająca z dziury woda zalała kilka posesji, w tym jedną niemal całkowicie.