Ulice

Ulice

Kolizja i wypadek w tym samym czasie i miejscu. Około godziny 18:00 na skrzyżowaniu Wybrzeża Kościuszkowskiego z Zajęczą doszło do zderzenia opla z mazdą, a chwilę później - mercedesa z toyotą. Ranna została jedna osoba.

W środę popołudniu zepsuta sygnalizacja na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z Chałubińskiego przyczyniła się do poważnych utrudnień na stołecznych ulicach. Korki powstały na Ochocie i w Śródmieściu.

Około godziny 13:00 doszło do zderzenia skutera z samochodem dostawczym na skrzyżowaniu Ogrodowej z Rolniczą w Łomiankach. Ranny kierowca jednośladu był reanimowany kilkanaście minut. Niestety nie przeżył uderzenia.

Środowy poranek nie należy do najszczęśliwszych dla kierowcy osobowej mazdy. Jego samochód dachował, bo drogę zajechał mu opel astra. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał.

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było najprawdopodobniej przyczyną wypadku, do którego doszło po 13.00 na skrzyżowaniu ulic Fieldorfa i ul. Nowaka-Jeziorańskiego.

Kłopoty w porannym szczycie na skrzyżowaniu ulic Człuchowskiej i Świetlików. Około godz. 8.00 zderzyły się tam dwa samochody. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Na skrzyżowaniu ul. 17 stycznia z ul. Żwirki i Wigury zmieniono ustawienia sygnalizacji świetlnej. Efekt? - Koszmar - oceniają zgodnie kierowcy.

W ten dość spokojny dzień doszło do groźnego wypadku. Po godzinie 14.00 na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej pod koła samochodu osobowego wpadł rowerzysta. Ranny trafił do szpitala.