Przygotuj się na:

ZMIANY NA GÓRCZEWSKIEJ

Od piątku, 15 października, budowniczowie metra rozpoczną odtwarzanie nawierzchni Górczewskiej przy skrzyżowaniu z Powstańców Śląskich. A to oznacza zmiany w ruchu.

Ulice

Ulice

Na moście Marii Skłodowskiej-Curie pojawiły się w niedzielę pierwsze samochody. Pojawiły się także pierwsze korki na ul. Modlińskiej - alarmują kierowcy. Ze zwiedzania mostu nie rezygnują również piesi i rowerzyści.

Zamknięte ulice i korki w związku z 7. Półmaratonem Warszawskim zaskoczyły wielu kierowców. Część z nich na Wisłostradzie zdecydowało się na wyjątkowo niebezpieczne manewry: jazdę pod prąd i cofanie.

W nocy z piątku na sobotę kolejarze zamykają przejazdy na ul. Marsa w Rembertowie. Remont potrwa do wtorku. W ciągu trzech dni kolejarze wyremontują przejazdy kolejowe na czterech torach w ciągu ul. Marsa. Ruch drogowy w tym miejscu będzie wyłączony. Samochody zostaną skierowane na objazd ulicami: Strażacką i Żołnierską.Utrudnienia w komunikacji miejskiej

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło na skrzyżowaniu ulic Wolskiej i Ordona. - Nikomu nic się nie stało - relacjonował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Na miejsce musiała przyjechać straż pożarna. Skoda wjechała pod subaru i trzeba ją było wyciągnąć - dodał.

Zamknięta stacja metra to nie jedyne utrudnienia na Świętokrzyskiej. U zbiegu z Marszałkowską nie działają światła. Dochodzi do niebezpiecznych sytuacji.

We wtorek po południu doszło do gwypadku na ul. Odrowąża. W bok fiata uderzyło daewoo. - Według relacji świadków kierowca fiata wymusił pierwszeństwo- relacjonuje Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl. - Jedna osoba trafiła do szpitala- dodaje.

Na ulicy Górczewskiej pojawili się pracownicy Zakładu Remontów i Konserwacji Dróg. Przy pomocy wielkich szablonów odmalowują zatarte znaki na buspasie.

Co najmniej 500 złotych mandatu będzie musiała zapłacić kobieta, która około godziny 17 doprowadziła do zderzenia z policyjnym radiowozem. Kierująca fordem przejechała wcześniej na czerwonym świetle. O zdarzeniu poinformował Kontakt 24 internauta Basiak.

Zamknięta Myśliwiecka i mnóstwo policji - wszystko w związku z meczem Legia - Polonia. Do późnych godzin wieczornych na Powiślu mogą być duże utrudnienia w ruchu. Wcześniej kibice Legii przemaszerowali przez centrum.