Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Ulice

Jedna osoba ranna, dwa rozbite samochody i utrudnienia dla kierowców. To efekt wypadku na ul. Wybrzeże Helskie na wysokości ul. Ratuszowej. Informacje i zdjęcia dostaliśmy Reportera 24.

- Na moście Gdańskim samochód osobowy uderzył w barierki i zakleszczył się na nich - informuje Mariusz Mrozek z biura prasowego KSP. Jedna osoba została ranna. Między 10.00 a 11.00 były duże utrudnienia w ruchu.

Na przełomie kwietnia i maja drogowcy po raz kolejny zamkną ul. Sobieskiego u zbiegu z al. Witosa. – Musimy wymienić rury, które pękły w połowie marca – tłumaczą urzędnicy.

We wtorek na Wale Miedzeszyńskim przy skrzyżowaniu z ul. Fieldorfa zapalił się autobus miejski. Pożar ugasiła straż pożarna. Film i informację dostaliśmy od Shawmana, Reportera 24.

Tragiczny wypadek na ul. Wólczyńskiej. - Kobieta została potrącona przez tramwaj - relacjonuje Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl. Niestety nie przeżyła.

Remont skrzyżowania Marsa z Żołnierską paraliżuje okolicę. Jednak na placu budowy nic się nie dzieje - donoszą zdenerwowani internauci. - W tym miejscu mogą pracować maksymalnie cztery osoby - odpowiada Agata Choińska, rzeczniczka Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych.

Feralny rów z wodą, z daleka wyglądający jak fragment jezdni, został oznakowany. To efekt sytuacji z przedpołudnia, gdy w rowie wylądowała furgonetka.

W poniedziałek przed 16.00 na skrzyżowaniu al. Solidarności i ul. Rzeszotarskiej doszło do potrącenia. - Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala- informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

System fotoradarów na skrzyżowaniu al. Witosa i al. Sikorskiego zarabia dla miasta setki tysięcy złotych i bardzo skutecznie dyscyplinuje kierowców. Straż Miejska zapowiada: "Będą kolejne". Wiemy gdzie.

- Sytuacja w tym miejscu się nie zmienia. Samochody wpadają do rowu, bo nie widać drogi - mówi w rozmowie z tvnwarszawa.pl Tadeusz Popiński, mieszkaniec Ursusa. W poniedziałek rano do rowu z wodą wpadł samochód dostawczy.

Skutki mocnych opadów szczególnie odczuwają znów mieszkańcy ul. Zwoleńskiej. Zdjęcie zalanej ulicy wysłała na Kontakt 24 internautka.

"Rembertów odcięty od świata", "Wschodnia część Warszawy sparaliżowana", "Tak wielkich korków Warszawa nie widziała" - to tylko część komentarzy jakie w poniedziałek rano zapełniły skrzynkę warszawa@tvn.pl i Kontakt 24. Wszystko przez zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Marsa z Żołnierską i Rekrucką.