Przygotuj się na:

ZWĘŻENIE TUNELU PRZY DWORCU ZACHODNIM

Od piątku 9 kwietnia kierowcy skręcający w lewo, z Alei Jerozolimskich w stronę Żoliborza, nie przejadą środkowym pasem tunelu alei Prymasa Tysiąclecia. W związku z pracami na Dworcu Zachodnim, w najbliższy weekend nie będą też jeździć pociągi WKD. Zastąpią je autobusy.

Ulice

Ulice

Burza, która przeszła w środę nad Warszawą, wywołała ogromne utrudnienia w ruchu. Strażacy byli zasypywani kolejnymi informacjami o zalanych ulicach. Stanęły tramwaje. Przez kilkadziesiąt minut zablokowane było lotnisko.

- Około godziny 17.00 na Wołoskiej w stronę Marynarskiej autobus miejski zepchnął samochód osobowy na przystanek tramwajowy Curtis Plaza - informuje na warszawa@tvn.pl internautka Ewa i przesyła zdjęcia.

Kilkanaście minut utrudnień w ruchu spowodowało zderzenie dwóch samochodów na skrzyżowaniu ulic wołoskiej i Marynarskiej.

Nowe inwestycje drogowe często wiążą się z dużymi utrudnieniami dla kierowców. Są jednak i takie, które uprzykrzają życie pieszym. -W al. Krakowskiej robotnicy kompletnie zdewastowali chodniki. Musimy brnąć w błocie - skarży się internauta.

Ulica Mirkowska w Konstancinie Jeziornie jest w tak fatalnym stanie, że drogowcy byli zmuszeni zamknąć ją w trybie awaryjnym. Problem w tym, że stanowi ona objazd zamkniętego mostu na rzece Jeziorce.

Groźnie wyglądający wypadek u zbiegu Puławskiej i Malczewskiego. Kobieta kierująca samochodem wjechała pod tramwaj linii 4. Została odwieziona do szpitala. Pasażerowie i kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami.

Rozpędzony samochód dachował i zatrzymał się w ogródku jednego z domów w miejscowości Klaudyn. Sześć osób zostało rannych, w tym jedna ciężko. Dzieciom bawiącym się w tym czasie na posesji, dzięki refleksowi matki, nic się nie stało.

Około godziny 10:00 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych na Filtrowej tuż za skrzyżowaniem z Krzywickiego. Jeden z samochodów zablokował jezdnię w kierunku centrum.

Po wielu godzinach udało się przywrócić normalny ruch w al. Solidarności w stronę centrum. W środę rano na skrzyżowaniu al. Solidarności i ul. Jagiellońskiej doszło do poważnej awarii wodociągowej. Woda podmyła tory tramwajowe. W jezdni pojawiła się gigantyczna dziura.

Kierowca przewozu osób chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem wjechał w barierki na skrzyżowaniu ul. Zamoyskiego i al. Zielenieckiej.

Al. Krakowska w kierunku centrum, pomiędzy ulicami Na Skraju a Sworzniową została zwężona w poniedziałek wieczorem. We wtorek rano kierowcy utknęli w korku, ale nie większym niż zawsze o tej porze. Wszystko przez budowę drogi S2.