Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

Ulice

Ulice

Kiedy część warszawiaków szykuje się do wyjazdu na długi majowy weekend, policja rusza na patrole. Funkcjonariusze zapowiadają, że szczególna uwagę zwrócą na trzeźwość kierowców.

20 minut zajmuje pokonanie krótkiego odcinka pomiędzy wiaduktem przy Dworcu Centralnym, a Nowowiejską. Kierowcy muszą się przyzwyczaić do utrudnień także w drugą stronę. Przejazd ul. Chałubińskiego i al. Niepodległości przez najbliższe dni będzie szczególnie utrudniony. Do trwającego remontu torowiska doszła przebudowa magistrali wodociągowej.

Kilka minut przed godziną 10:00 na ul. Widocznej doszło do zderzenia dwóch samochodów. Przyczyną wypadku była... ciekawość kierowcy busa.

Od dziś do piątku wykonawca przebudowy Trasy Toruńskiej będzie wprowadzał nową organizację ruchu. Zamknięte zostaną m.in. wewnętrzne wiadukty pomiędzy ul. Modlińską, a Marywilską.

Groźny wypadek na skrzyżowaniu ulic Wiślanej i Chopina w Łomiankach. Motocylista zderzył się tam ze skodą. Z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitla. Jak się okazało był pijany.

Dwie osoby: kierowca i pasażerka samochodu osobowego zostały ranne w wyniku wypadku na wiadukcie ulicy Modlińskiej. - To autobus zepchnął toyotę na barierki oddzielające jezdnie - podaje policja.- Do kolizji jednak nie doszło - dodaje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Kierowca samochodu osobowego wjechał w barierki. Mężczyzna został ranny, trafił do szpitala. Poszkodowana jest również pasażerka auta - relacjonuje Zieliński.Fotografują i powiększają korek

Święta się skończyły - czas wrócić do szarej rzeczywistości. Drogowcy i wodociągowcy nas nie rozpieszczają i przygotowują serię prac, a wraz z nimi - dodatkowe utrudnienia na drogach. Na pierwszy rzut idzie zamknięcie części ulicy Mickiewicza. Kolejny test cierpliwości kierowcy będą musieli zdać w al. Niepodległości.

W poniedziałek po godz. 20 ruch na drogach dojazdowych do Warszawy był wzmożony. Korkował się wjazd od strony Trasy Lubelskiej, sznur samochodów utworzył się też w al. Krakowskiej. Później dojazd do stolicy był już coraz łatwiejszy