Ulice

Ulice

Na ulicy Powsińskiej kierowca autobusu musiał gwałtownie hamować. Dwoje pasażerów trafiło do szpitala. Niecałą godzinę później do takiego samego zdarzenia doszło na Trasie Siekierkowskiej.

Na ponad 4-kilometrowym odcinku ulicy Czecha drogowcy wymienią oświetlenie. Wzdłuż ulicy zostaną również ustawione specjalne barierki linowe, które mają za zadanie amortyzować uderzenie i utrzymać samochód w pasie drogi.

Na skrzyżowaniu Anielewicza i Okopowej zawracający kierowca opla nie zauważył jadącego tramwaju. W wyniku zderzenia mężczyzna został ranny i trafił do szpitala.

Drogowcy zafundowali kierowcom "kocie oczy". Pulsacyjne światełka rozjaśniają miejsca, w których zmotoryzowani muszą wzmóc czujność. Jeżeli lampki zdadzą egzamin, to na warszawskich drogach zobaczymy ich więcej.

Budowa trasy S7 zarówno po północnej jak i po południowej stronie Warszawy została odroczona. W zamian rząd zapowiedział dokończenie budowy obwodnicy Warszawy do 2019 roku. - Ciesze się, że powstanie obwodnica, ale wstrzymanie budowy wylotówek to fatalne posunięcie - ocenia Jan Jakiel z SISKOM.

Przed godz. 16 na ul. Jana Zamoyskiego w kierunku ul. Grochowskiej renault wjechał w tył autokaru, który zatrzymał się przed światłami.