Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Ulice

Ulice

- Pożar samochodu spowodował po poøudniu spore utrudnienia na ul. Grójeckiej- ostrzegał Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Kierowcy próbowali ugasić pojazd sami, ale nie dali rady i musieli poczekać na pomoc strażaków.

Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ul. Broniewskiego z Rudnickiego. Samochody przez kilkanaście minut blokowały przejazd przez skrzyżowanie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do groźnego wypadku doszło przed 6.00 na skrzyżowaniu ulic Kruczej i Żurawiej. Pijany kierowca potrącił dwie osoby.

W związku z awarią wodno-kanalizacyjną w nocy z środy na czwartek wodociągowcy zapowiadali, że zwężą Al. Jerozolimskie oraz ul. Nowy Świat. Po godz. 22.30 zaczęły się przygotowania do zamknięcia.

Prawie 240 miejsc jest już do dyspozycji kierowców tuż obok metra Imielin, na tyłach Multikina.

Trawaj linii 33 zderzył się z samochodem osobowym w alei Jana Pawła II - poinformował Reporter24 Jordan.

Przed godziną 9:00 na Trasie Łazienkowskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została ranna. Zablokowany jest buspas w kierunku Saskiej Kępy oraz częściowo zjazd na Wał Miedzeszyński.

Aż 22 konsorcja chcą remontować most Grota-Roweckiego. Przebudowa przeprawy i budowa drogi ekspresowej S8 między między Modlińską a Powązkowską może zacząć się jeszcze w tym roku. - Jesienią rozstrzygniemy przetarg, od tego momentu mamy miesiąc na podpisanie umowy. Po tym czasie można ruszać z robotami - mówi Małgorzata Tarnowska, rzeczniczka warszawskiego oddziału GDDKiA.

Po godzinie 7:00 doszło do wypadku samochodu osobowego na skrzyżowaniu Ciszewskiego z Dereniową. Mężczyzna zasłabł za kierownicą, wjechał na parking, gdzie zderzył się z innym samochodem.

Na nowe połączenie Ursynowa z Mokotowem kierowcy czekają z niecierpliowścią. Niestety, oddanie do ruchu gotowego 600-metrowego odcinka al. Komisji Edukacji Narodowej nie jest takie proste. Powód? Inwestycji prowadzonej przez dwie dzielnice zabrakło koordynacji.

Mimo sporego mrozu, przez kilka godzin w sobotę kierowcy protestowali przeciwko rosnącym cenom paliw. Utrudnień w ruchu można było spodziewać na ważnych odcinkach stołecznych dróg. Kierowcy zapowiadają, że jeśli rząd nie ustąpi, to zablokują drogi podczas Euro 2012.

Zamknięte ulice, zakazy parkowania, utrudnienia dla pieszych oraz zmiany w komunikacji miejskej - tak będzie w niedzielę w związku z planowaną imprezą na Stadionie Narodowym. Urzędnicy przyznają: to pierwszy poważny test przed Euro 2012.

U zbiegu al. Jana Pawła i al. Solidarności BMW zderzyło się z nieoznakowanym, policyjnym peugeotem. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami na jezdni Jana Pawła w kierunku Żoliborza. Zablokowane były też częściwo tory wzdłuż alei Solidarności.