Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

"Siedziała na pasie zieleni, miała problem z nogą". Auto potrąciło sarnę na Wisłostradzie

TVN Warszawa | Śródmieście

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Piotr / Kontakt 24Sarna została potrącona na Wisłostradzie

Samochód osobowy potrącił na Wisłostradzie sarnę. Straż miejska podaje, że zwierzę odniosło obrażenia nogi. Łowczy Lasów Miejskich zabrał je do lecznicy w Wawrze. Zdjęcie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do zdarzenia doszło przed godziną 9 w rejonie skrzyżowania Czerniakowskiej z Bartycką. - Kierowca fiata był trzeźwy. Przed maskę wybiegła mu sarenka. Nie wiadomo, skąd się tam wzięła - informuje Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. I dodaje, że nikt z osób podróżujących autem nie ucierpiał.

Na miejsce oprócz policji został wezwany patrol straży miejskiej ze Śródmieścia. - Zwierzę siedziało w pasie zieleni. Miało ewidentny problem z nogą. Wezwaliśmy łowczego Lasów Miejskich, który zabrał sarenkę do lecznicy na Korkowej - relacjonuje Jerzy Jabraszko z referatu prasowego straży miejskiej. Wyjaśnia też, że poza zranioną nogą sarna nie miała śladów innych poważnych obrażeń.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Informowaliśmy również o zderzeniu samochodu osobowego z łosiem w Zegrzu:

Wypadek na DK61Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Piotr / Kontakt 24