Najnowsze

Zderzenie z łosiem. Zwierzę przygniotło jedną osobę

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na DK61Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plZderzenie z łosiem na DK 61

W Zegrzu kierowca samochodu osobowego zderzył się z łosiem. Jedna osoba została przygnieciona przez zwierzę i była zakleszczona w aucie.

Informację o wypadku przekazał reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Do zdarzenia doszło na drodze krajowej numer 61 w miejscowości Zegrze, kilkaset metrów za mostem nad Zalewem Zegrzyńskim. Samochód osobowy uderzył w łosia - poinformował.

Jak dodał, samochodem podróżowały trzy osoby. - Dwie same wyszły z auta. Trzecia została przygnieciona przez zwierzę. Strażacy będą musieli użyć hydraulicznego sprzętu, żeby ją wydobyć - powiedział Węgrzynowicz.

Informację potwierdziła straż pożarna. - Trwa akcja strażaków, którzy uwalniają zakleszczoną w pojeździe osobę. Droga jest nieprzejezdna. W akcji bierze udział pięć zastępów straży pożarnej - powiedział około godziny 21 Łukasz Kochanowski ze straży pożarnej w Legionowie.

- Samochód miał rozcinany dach. Jedna osoba została zabrana do szpitala. Na miejscu jest jeszcze druga karetka - przekazał około godziny 22 Węgrzynowicz. Dodał, że nieprzejezdny jest jeden pas w kierunku Legionowa.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl