Praga Południe

Praga Południe

Wypadki zablokowały Trasę Siekierkowską

Dwoje dzieci oraz ich matka zostali ranni w wypadku na wjeździe z ul. Płowieckiej na Trasę Siekierkowską. Około godziny później na tej samej estakadzie doszło do kolizji 4 samochodów osobowych. Przez ponad 2 godziny na Trasie Siekierkowskiej były bardzo duże utrudnienia w kierunku Mokotowa.

Kamera uchwyciła rozbój na przystanku

Operator miejskiego monitoringu z Pragi Południe na przystanku autobusowym przy skrzyżowaniu Ostrobramskiej z Grenadierów zauważył rozbój. Policjanci w kilka minut zatrzymali napastników. Dwóch 18-latków trafiło do policyjnego aresztu. Grozi im nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Seat wjechał w nissana

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było najprawdopodobniej przyczyną wypadku, do którego doszło po 13.00 na skrzyżowaniu ulic Fieldorfa i ul. Nowaka-Jeziorańskiego.

Drugie podejście do remontu mostu Łazienkowskiego

To będzie jedna z najbardziej uciążliwych inwestycji tego roku. Pod koniec lipca ma ruszyć remont mostu Łazienkowskiego. Jedna z nitek przeprawy będzie zamknięta prawdopodobnie na cały sierpień, remontu drugiej możemy się spodziewać za rok.

3 kolizje na 200 metrach

- Na ul. Ostrobramskiej zderzyły się dwa samochody osobowe i betoniarka - informuje Reporter24 Klimos. To był tylko początek serii kolizji w tym rejonie.

Nierówne Wybrzeże Szczecińskie: "Wszystko zgodnie z projektem"

Wybrzeże Szczecińskie zostało oddane do ruchu w piątek, a już internauci wytykają drogowcom błędy. Między innymi informują o nierównościach na jezdni. - To nie jest fuszerka- uspokaja Agata Choińska, rzeczniczka ZMID - Jezdnia musiała być dopasowana do niepodlegającej przebudowie infrastruktury podziemnej- dodaje.

Objazd zamkniętą drogą

Jedna droga, dwa remonty, trzy tablice, a na każdej inne informacje. Kierowcy jadący al. Waszyngtona w stronę mostu Poniatowskiego mogą dostać zawrotu głowy czytając tablice z objazdami. Ich zdjęcie na warszawa@tvn.pl wysłał Wojtek.

Cofał na trasie, spowodował wypadek

Do wypadku samochodu ZTM i osobówki doszło przed godziną 14.00 na Trasie Siekierkowskiej. - Trzy osoby zostały opatrzone na miejscu - informuje Dawid Krysztofiński reporter tvnwarszawa.pl. To już dzisiaj trzeci wypadek w tym rejonie.

Seat wjechał w motocykl

- Na Wale Miedzeszyńskim doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem - informuje Lech Marcinczak reporter tvnwarszawa.pl. - To cud, że motocyklista nie został ranny - dodaje.

Cztery osoby ranne w zderzeniu "9" z "24"

- Na skrzyżowaniu al. Waszyngtona i ul. Kinowej doszło do zderzenia dwóch tramwajów - zaalarmował na Kontakt 24 internauta. - Cztery osoby zostały ranne. Ruch tramwajów jest wstrzymany - informuje policja.

Będzie szerzej na Marsa

- Wygląda na to, że w końcu się ruszyło! Pojawia się sprzęt i zaczynają się pierwsze prace na ul. Marsa- informuje nasz czytelnik Paweł. - Wczoraj zauważyłem tablicę informacyjną przy ul. Marsa. Czyżby to oznaczało rozpoczęcie prac budowalnych? - napisał inny czytelnik Łukasz.

Stadion zaświecił na próbę

Biało-czerwona elewacja Stadionu Narodowego zapala się i gaśnie - na razie tylko na próbę. Pokaz możemy zobaczyć w internecie. - Gotowy podświetlony obiekt będzie imponujący - chwali się inwestor.

Koperta podzielona słupkami

Władze osiedla Ostrobramska sprawiły wyjątkowy prezent mieszkańcom. Uraczyli ich dodatkowym miejscem parkingowym. Ale w myśl zasady "rządź i dziel", "kopertę" przedzielili.