Praga Południe

Praga Południe

Kierowca przewozu osób chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem wjechał w barierki na skrzyżowaniu ul. Zamoyskiego i al. Zielenieckiej.

Dwoje dzieci oraz ich matka zostali ranni w wypadku na wjeździe z ul. Płowieckiej na Trasę Siekierkowską. Około godziny później na tej samej estakadzie doszło do kolizji 4 samochodów osobowych. Przez ponad 2 godziny na Trasie Siekierkowskiej były bardzo duże utrudnienia w kierunku Mokotowa.

Operator miejskiego monitoringu z Pragi Południe na przystanku autobusowym przy skrzyżowaniu Ostrobramskiej z Grenadierów zauważył rozbój. Policjanci w kilka minut zatrzymali napastników. Dwóch 18-latków trafiło do policyjnego aresztu. Grozi im nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było najprawdopodobniej przyczyną wypadku, do którego doszło po 13.00 na skrzyżowaniu ulic Fieldorfa i ul. Nowaka-Jeziorańskiego.

To będzie jedna z najbardziej uciążliwych inwestycji tego roku. Pod koniec lipca ma ruszyć remont mostu Łazienkowskiego. Jedna z nitek przeprawy będzie zamknięta prawdopodobnie na cały sierpień, remontu drugiej możemy się spodziewać za rok.

- Na ul. Ostrobramskiej zderzyły się dwa samochody osobowe i betoniarka - informuje Reporter24 Klimos. To był tylko początek serii kolizji w tym rejonie.

Wybrzeże Szczecińskie zostało oddane do ruchu w piątek, a już internauci wytykają drogowcom błędy. Między innymi informują o nierównościach na jezdni. - To nie jest fuszerka- uspokaja Agata Choińska, rzeczniczka ZMID - Jezdnia musiała być dopasowana do niepodlegającej przebudowie infrastruktury podziemnej- dodaje.

Jedna droga, dwa remonty, trzy tablice, a na każdej inne informacje. Kierowcy jadący al. Waszyngtona w stronę mostu Poniatowskiego mogą dostać zawrotu głowy czytając tablice z objazdami. Ich zdjęcie na warszawa@tvn.pl wysłał Wojtek.

Do wypadku samochodu ZTM i osobówki doszło przed godziną 14.00 na Trasie Siekierkowskiej. - Trzy osoby zostały opatrzone na miejscu - informuje Dawid Krysztofiński reporter tvnwarszawa.pl. To już dzisiaj trzeci wypadek w tym rejonie.