TVN Warszawa | Praga Północ

Auta skradzione w Warszawie odzyskano w Płocku. Zarzuty i areszt dla podejrzanego o paserstwo

TVN Warszawa | Praga Północ

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Policja odzyskała skradzione auta i zatrzymała podejrzanego o paserstwo

Trzy samochody o wartości ponad 200 tysięcy złotych odzyskała północnopraska policja. Zatrzymano 43-letniego mężczyznę, który usłyszał zarzut paserstwa.

Pod koniec marca policjanci otrzymali informację o tym, że z terenu jednej z firm mieszczącej się na Pradze Północ skradziono trzy samochody. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z grupy "Skorpion", wyspecjalizowanej w zwalczaniu przestępczości samochodowej. - Wielogodzinne analizy uzyskanych metodami operacyjnymi informacji i monitoringów doprowadziły funkcjonariuszy do Płocka, gdzie, jak wynikało z ich ustaleń, trafiły skradzione samochody - poinformowała Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI.

W trakcie czynności policjanci zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który próbował uciekać kradzionym hyundaiem. - Następnie w wyniku dalszych czynności policjanci odzyskali jeszcze dwie poszukiwane toyoty - przekazała Onyszko.

W Prokuraturze Rejonowej Warszawa Praga-Północ 43-latek usłyszał zarzut paserstwa, działając w warunkach recydywy. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. - Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci ustalają, kto mógł współpracować z podejrzanym - dodała Paulina Onyszko.

Informowaliśmy także o policjantach z Ochoty, którzy zlikwidowali dziuplę samochodową:

Znaleźli i rozbili "dziuplę" samochodową
Znaleźli i rozbili "dziuplę" samochodowąKSP

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KRP VI

Pozostałe wiadomości