Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

TVN Warszawa | Okolice

Zatrzymali pseudokibica poszukiwanego listem gończym. Policja: w domu miał nielegalną broń i narkotyki

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
mp//ec
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zatrzymanie pseudokibica poszukiwanego listem gończym
KSPZatrzymanie pseudokibica poszukiwanego listem gończym

Stołeczni funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości pseudokibiców zatrzymali 43-latka podejrzanego o posiadanie nielegalnej broni i amunicji oraz narkotyków. Jak podaje policja, mężczyzna był też poszukiwany listem gończym za udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Do zatrzymania doszło w ubiegłym tygodniu na terenie powiatu grójeckiego, w miejscu zamieszkania mężczyzny. - Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli pistolet oraz sześć sztuk amunicji bez wymaganego pozwolenia na posiadanie tych przedmiotów. Ponadto w domu zatrzymanego znaleziono substancje psychoaktywne i marihuanę - poinformował rzecznik Komendy Stołecznej Policji Sylwester Marczak.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Był poszukiwany listem gończym

Zaznaczył, że to nie pierwszy raz, kiedy mężczyzna ma kłopoty z wymiarem sprawiedliwości: - 43-latek był poszukiwany listem gończym wydanym przez sąd okręgowy do odbycia kary pozbawienia wolności za udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Działania policjantów z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców wspierane były przez funkcjonariuszy Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Warszawie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. - Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 43-latkowi zarzutów nielegalnego posiadania broni i amunicji - przestępstwa zagrożonego karą do ośmiu lat więzienia oraz posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych za co grozi mu kara do trzech lat więzienia - podsumował rzecznik KSP.

Autor:mp//ec

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KSP

Pozostałe wiadomości