Przygotuj się na:

ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO - PRÓBY I UROCZYSTOŚCI

W środę odbędzie się próba generalna przed obchodami Święta Wojska Polskiego na placu Piłsudskiego. W sobotę na placu Piłsudskiego odbędą się uroczystości państwowe. Będą utrudnienia w ruchu dla kierowców, a także pasażerów komunikacji miejskiej.

Śmierć 81-latki na Bielanach. Policja zatrzymała wnuka kobiety

Najnowsze

Autor:
kz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Shutterstock Sprawą zajmuje się policja

W jednym z bielańskich mieszkań znaleziono ciało 81-letniej kobiety. Policjanci zatrzymali do sprawy 27-latka. Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, to wnuk kobiety.

- W środę po godzinie 14 otrzymaliśmy informację o ciele 81-letniej kobiety w jednym z bielańskich (początkowo mówiła, że na Żoliborzu - red.) mieszkań - przekazała Kamila Szulc, rzeczniczka tamtejszego wydziału policji.

Jak dodała, w związku ze sprawą policjanci zatrzymali 27-latka. - Mężczyzna przebywa w policyjnej celi. W sprawie prowadzone jest śledztwo - mówi rzeczniczka. I zastrzega, że dotychczas nikomu nie postawiono zarzutów w związku ze śmiercią kobiety.

Miał zakaz zbliżania

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, 27-latek jest wnukiem zmarłej kobiety. Wcześniej pomiędzy nim a 81-latką dochodziło do konfliktów. Mężczyzna był zatrzymywany, miał również zakaz zbliżania się do babci.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy o zabójstwie 16-letniej Kornelii:

Zabójstwo 16-letniej Kornelii K.

Policja o zabójstwie KorneliiTVN24
wideo 2/3

Autor:kz/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock