Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

"Pojazdy zderzyły się podczas zmiany pasa". Skuterzystka ranna

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na Raszyńskiej

Na ulicy Raszyńskiej przed Pomnikiem Lotnika zderzyły się dwa pojazdy. Kierująca skuterem trafiła do szpitala.

O wypadku dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Do wypadku doszło na ulicy Raszyńskiej, około 20 metrów przed Pomnikiem Lotnika. Z moich ustaleń wynika, że zarówno skuter, jak i samochodów osobowy jechały w tym samym kierunku. Pojazdy zderzyły się podczas manewru zmiany pasa ruchu – poinformował nasz reporter. Jak dodał, na miejscu występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni ulicy Raszyńskiej w kierunku skrzyżowania. Jak dodał, na miejscu oprócz pogotowia jest również policja.

- Zgłoszenie o tym zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 14.29. Kierująca skuterem zderzyła się z osobowym volkswagenem. Skuterzystka została przewieziona do szpitala. Na miejscu wciąż trwają czynności policjantów, którzy ustalają okoliczności wypadku – poinformowała Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl