Przygotuj się na:

UROCZYSTOŚCI, PRZEMARSZE - ZMIANY W KOMUNIKACJI

Ze względu na planowane w piątek zgromadzenia publiczne, a także uroczystości związane z 82. rocznicą agresji sowieckiej na Polskę mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Niektóre linie autobusowe zostaną skierowane na objazdy. Jak informuje ZTM, utrudnienia wystąpią również w niedzielę.

Najnowsze

Tramwaj wypadł z szyn, zahaczył o bramę zajezdni

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja w zajezdni przy Młynarskiej

W zajezdni przy Młynarskiej doszło do kolizji z udziałem tramwaju. Jak dowiedział się nasz reporter, skład wykoleił się i uderzył w bramę. Kilka linii zostało skierowanych na objazdy, ale utrudnienia nie trwały długo.

- Tramwaj wypadł z szyn i uszkodził bramę w zajezdni przy Młynarskiej. Wykoleiła się środkowa część składu. Wewnątrz nie było pasażerów - ustalił Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl. Na jego zdjęciach widać, że uszkodzeniu uległy między innymi drzwi, znajdujące się przy przegubie. Jedno ze skrzydeł zostało wręcz wyrwane z ramy.

Informację o zdarzeniu potwierdził rzecznik Tramwajów Warszawskich Maciej Dutkiewicz. - O godzinie 15.40 wykoleił się tramwaj wyjeżdżający z zajezdni Wola i uszkodził bramę. Między 16.48 a 17.03 wyłączono napięcie w sieci, także na Wolskiej, żeby postawić tramwaj na tory - przekazał Dutkiewicz. 

Kolizja spowodowała utrudnienia w ruchu tramwajów w rejonie skrzyżowania Młynarskiej i Wolskiej. Jak ostrzegał Zarząd Transportu Miejskiego, na objazdy zostały skierowane składy linii 13, 20, 23, 24, 26 i 27 kursujące w obu kierunkach. - Ruch tramwajowy na Wolskiej wrócił już do normy. Przerwa w ruchu trwała 15 minut - zaznaczył Dutkiewicz.

Informowaliśmy też o zderzeniu tramwaju z autem osobowym na Marymonckiej:

Zderzenie samochodu z tramwajem na BielanachTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl