Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Auto zderzyło się z tramwajem na Marymonckiej

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl Zderzenie samochodu z tramwajem na Bielanach

Samochód osobowy zderzył się z tramwajem na Bielanach. Były utrudnienia w ruchu na Marymonckiej.

Do zderzenia doszło po godzinie 8 przy skrzyżowaniu Marymonckiej z Zabłocińską. - Samochód osobowy marki Mazda zderzył się z tramwajem linii 17, jadącym w kierunku centrum. W aucie podróżowała osoba dorosła z dzieckiem. Na miejsce został zadysponowany zespół ratownictwa medycznego - ustalił Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE 

Na miejscu pracowały służby Tramwajów Warszawskich, policja oraz pogotowie ratunkowe. Pasażerów czekały utrudnienia w kursowaniu tramwajów na Marymonckiej. - Ruch w kierunku centrum jest zablokowany - ostrzegał nasz reporter.

Jak przekazała nam Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji, kierowca i motorniczy byli trzeźwi. - Nikt nie został poszkodowany. Utrudnienia zostały zakończone - poinformowała policjantka.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl