Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Samochód dostawczy na boku w Alejach Jerozolimskich

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plUtrudnienia w Alejach Jerozolimskich

Po kolizji z autem osobowym samochód dostawczy przewrócił się na bok. Zdarzenie wywołało utrudnienia w Alejach Jerozolimskich w kierunku centrum. Pierwszą informację otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Jak przekazał Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji, informacja o zdarzeniu dotarła do służb o godzinie 15.40. - W Alejach Jerozolimskich, na wysokości wiaduktu nad Warszawską Koleją Dojazdową, samochód marki Iveco zderzył się z bmw, po czym wywrócił się na bok. Jezdnia w kierunku centrum została całkowicie zablokowana - poinformował policjant.

Na miejscu, oprócz policji, interweniowali również strażacy. - Trwa próba podniesienia auta dostawczego. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych - przekazał kilka minut po godzinie 16 Łukasz Płaskociński ze stołecznej straży pożarnej.

O godzinie 16.30 na miejsce dotarł reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - W kierunku centrum dostępny jest tylko jeden pas ruchu. Pozostałe są zablokowane. Pojazd stoi już na kołach, ale w poprzek jezdni - przekazał.

Po godzinie 18 Aleje Jerozolimskie były już przejezdne.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl