Na Gocławku pociąg potrącił mężczyznę

Autor:
dg/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mężczyzna został potrącony przez pociąg relacji Warszawa Wschodnia-Kielce
Mężczyzna został potrącony przez pociąg relacji Warszawa Wschodnia-KielceTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plMężczyzna został potrącony przez pociąg relacji Warszawa Wschodnia-Kielce

W środę wieczorem na Gocławku mężczyzna został potrącony przez pociąg dalekobieżny. Doznał złamań i potłuczeń. Był przytomny, trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w rejonie skrzyżowania ulic Szaserów i Makowskiej. Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl, pociąg potrącił tam pieszego. - Na miejscu są wszystkie służby: straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe. Mężczyzna żyje. Strażacy próbują wyciągnąć go spod pociągu - przekazał przed godziną 21 Zieliński.

Trafił do szpitala

Informacje potwierdziła stołeczna straż pożarna. - W okolicach stacji Warszawa Olszynka Grochowska na torach dalekobieżnych pociąg potrącił mężczyznę. Strażacy przekazali już poszkodowanego zespołowi ratownictwa medycznego. Mężczyzna doznał złamań i potłuczeń, był przytomny. Został przetransportowany do szpitala - poinformował Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Jak ustalił nasz reporter, mężczyzna został potrącony przez pociąg relacji Warszawa Wschodnia-Kielce.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy ustalali okoliczności tego wypadku. Spółka PKP PLK ostrzegała przed utrudnieniami w ruchu pociągów.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Autor:dg/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości