Nastolatka na hulajnodze potrąciła 74-letnią kobietę

Autor:
mg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Potrącenie hulajnogą w Alejach Jerozolimskich
Potrącenie hulajnogą w Alejach JerozolimskichArtur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl
wideo 2/4
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plPotrącenie hulajnogą w Alejach Jerozolimskich

Nastolatka, jadąc na hulajnodze z koleżanką, potrąciła 74-latkę w centrum Warszawy. Poważnie potłuczona kobieta trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek w Alejach Jerozolimskich, przy rondzie Dmowskiego. Jak dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, dwie 15-latki jechały na jednej hulajnodze chodnikiem. W pewnej chwili potrąciły 74-letnią kobietę.

- Sama poszkodowana doznała licznych potłuczeń, było też podejrzenie złamań. Kobieta została przetransportowana do szpitala - poinformował Węgrzynowicz. Jak dodał, nastolatki tłumaczyły, że nie znają przepisów, nie wiedziały, że nie można w dwie osoby jeździć hulajnogą oraz nie znały zasad poruszania się po chodniku. - Okazało się, że pochodzą z Ukrainy - uzupełnił reporter.

Na miejscu były policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

"Piesza potrącona przez osobę kierującą hulajnogą"

Policja zgłoszenie o zdarzeniu otrzymała o godzinie 18.35. - Do potrącenia doszło w Alejach Jerozolimskich, w kierunku ulicy Kruczej, na wysokości przystanku Centrum 15. Piesza została potrącona przez osobę kierującą hulajnogą. 74-latka w związku z tym zdarzeniem trafiła do szpitala - przekazał Rafał Markiewicz ze stołecznej policji.

Jak dodał, policjanci przebadali osobę, która prowadziła hulajnogę. - Była trzeźwa. W związku, że jest nieletnia została przekazana rodzinie - podsumował.

Autor:mg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości