Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Rozszczelniła się beczka z chemikaliami. Wcześniej ochroniarze gasili pożar

Najnowsze

Autor:
kz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plAkcja służb na Myśliborskiej

Akcja straży pożarnej na Tarchominie. W magazynach przy Myśliborskiej rozszczelniła się beczka z chemikaliami. Wcześniej w tym samym miejscu doszło też do pożaru.

Do zdarzenia doszło po godzinie 9. - Zgłoszenie dotyczyło rozszczelnionej beczki z chemikaliami - opisuje Łukasz Płaskociński ze straży pożarnej.

Jak dodaje, na miejsce przyjechała specjalistyczna grupa chemiczna straży pożarnej. - Nasze działania polegały na usunięciu wycieku z beczki. Zakończyliśmy je około godziny 10 - podaje strażak.

Wcześniej pożar

Na Myśliborskiej był również reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Teren jest już zabezpieczony. Strażacy pracowali w ubraniach gazoszczelnych, na miejscu pojawiło się pięć zastępów - relacjonuje Zieliński.

Sprawą zajmuje się policja. Jak informuje Irmina Sulich z północnopraskiej komendy, na Myśliborskiej chwilę wcześniej doszło do pożaru.

- Pożar ugasili pracownicy ochrony. W tym momencie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, czy doszło do podpalenia. Będziemy wyjaśniać szczegóły - mówi policjantka i zastrzega, ze urząd miasta został zobowiązany do utylizacji beczek z zawartością.

Autor:kz/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl