Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Najnowsze

Tramwaj potrącił kobietę. Trafiła do szpitala

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Potrącenie przez tramwaj
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plPotrącenie przez tramwaj

Kobieta została potrącona przez tramwaj na przejściu dla pieszych na Bródnie. Została zabrana do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godzinie 15. - Przy skrzyżowaniu ulic Kondratowicza z Rembielińską tramwaj potrącił kobietę - poinformował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

Informację potwierdził nam rzecznik Tramwajów Warszawskich Maciej Dutkiewicz. - W zdarzeniu uczestniczył motorniczy tramwaju linii 1. Tramwaj ruszał z przystanku w kierunku Annopolu. Z naszych ustaleń wynika, że kobieta mogła wejść na przejście dla pieszych, w chwili gdy paliło się czerwone światło - przekazał Dutkiewicz. I dodał, że kobieta została zabrana do szpitala. - Okoliczności wypadku wyjaśnia policja - podał.

- Przód tramwaju stoi kilkanaście metrów za przejściem dla pieszych z sygnalizacją świetlną. W tramwaju jest wybita przednia szyba - powiedział nasz reporter, który był na miejscu zdarzenia.

Z kolei jak uzupełniła Małgorzata Wersocka z Komendy Stołeczne Policji, motorniczy tramwaju został przebadany na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. - Był trzeźwy - stwierdziła.

Potrącenie przez tramwaj na BródnieArtur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości