Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Dachowanie i uszkodzony przystanek w alei Krakowskiej

Najnowsze

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie w alei Krakowskiej

W alei Krakowskiej doszło w piątek wieczorem do zderzenia trzech samochodów. Jak relacjonuje nasz reporter, jedno z aut uszkodziło wiatę przystankową i dachowało.

Do zderzenia doszło około godziny 20.15. - Uczestniczyły w nim osobowe bmw i volvo oraz dostawcze iveco. Volvo ma uszkodzony bok, natomiast bmw leży na dachu. Prawdopodobnie wypadło wcześniej z lewego pasa jezdni, uszkadzając przy tym kilka przęseł przy przystanku tramwajowym, wiatę, totem i betonowy śmietnik – relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Na miejscu pracują policjanci i straż pożarna. Wezwano także pogotowie ratunkowe. - Kierowcy byli trzeźwi. Nikomu nic się nie stało, ale półroczne dziecko z volvo na wszelki wypadek pojedzie do szpitala na badania – informuje Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Kierowców czekają duże utrudnienia. Zablokowane są dwa pasy jezdni w stronę Raszyna. Drożny jest wyłącznie prawy pas jezdni.

Autor:kk/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl