Rower miejski zwisający z mostu Gdańskiego - na taki nietypowy widok natknął się w niedzielę Rafał, który przesłał do redakcji Kontaktu24 zdjęcia "mistrzowsko" zaparkowanego roweru Veturilo.
- Byłem na spacerze. W pewnym momencie chrześniak wychylił się i zobaczył ten rower. To było około 14:30. Na moście, przy tym rowerze nikogo nie było. Byłem w szoku. To jest akt wandalizmu - relacjonował w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 autor zdjęć.
Jak dodał, zadzwonił na policję. - Nawet policjanci, którzy przyjechali na miejsce byli w szoku. Mieliśmy wyciągnąć ten rower, ale on był tak zaczepiony, że podjęli decyzję, by wezwać na miejsce straż pożarną - powiedział Rafał.
Funkcjonariusze powiadomili także operatora roweru miejskiego. - Jeśli uznają to za akt wandalizmu, mogą to zgłosić - poinformował nas Rafał Retmaniak z zespołu prasowego stołecznej policji.
Zobacz też: "Ścieżka rowerowa odłazi płatami. Zaczęli remont, ale nie skończyli"
Pasy rowerowe
Pasy rowerowe
Pasy rowerowe
md/b
Źródło zdjęcia głównego: Kontakt24