Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Przewrócone drzewo uszkodziło auto

Najnowsze


W sobotę wieczorem nad Warszawą przeszły burze. Na Kontakt 24 otrzymaliśmy zdjęcie drzewa, które spadło na jezdnię w Ursusie.

Drzewo zawaliło się przy ulicy Obrońców Helu. Służby otrzymały zgłoszenie chwilę przed godziną 22. Wezwane zostały straż pożarna i policja.

- Na miejsce zadysponowany został jeden zastęp. Drzewo zalegało na jezdni i częściowo na dachu osobowego renault. Zostało pocięte na mniejsze kawałki, które ułożono w bezpiecznym miejscu na trawniku - informuje Michał Konopka z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Dodaje też, że tej nocy strażacy mieli około 10 podobnych interwencji.

Po burzowej nocy synoptycy prognozują, że niedziela w Warszawie ma być pogodna. Termometry pokażą maksymalnie 33 stopni Celsjusza. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje ze wschodu. Ciśnienie po południu wyniesie 991 hPa i będzie spadało.

SPRAWDŹ PROGNOZĘ POGODY W TVNMETEO.TVN24.PL >

Na początku lipca drzewo przewróciło się na tramwaj na Woli:

Relacja reportera tvnwarszawa.plTVN24
wideo 2/2

kk/gp

Źródło zdjęcia głównego: Michał / Kontakt 24