Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Ratusz poinformował, że w najbliższą sobotę zostaną wymienione rozjazdy na pętli tramwajowej Kawęczyńska-Bazylika. Ponadto w weekend kontynuowane będą prace na ul. Posag 7 Panien, a w poniedziałek rozpocznie się remont ul. Kobiałka na Białołęce.

Pobili przechodnia dla dwóch złotych

Najnowsze


Dwóch mężczyzn i kobieta dotkliwie pobiło przypadkowego przechodnia. Napastnicy ukradli pobitemu... dwa złote. Całe zajście zauważył operator miejskiego monitoringu, dzięki czemu sprawców udało się szybko złapać.

Do jednago z mieszkańców Bemowa, który wyszedł z psem na spacer, podeszły trzy osoby. Spacerowicz został dotkliwie pobity, a napastnicy zabrali mu dwa złote.

Cała zdarzenie na ulicy Świetlików nagrały kamery monitoringu miejskiego. Dzięki temu najbliższy patrol policji złapał sprawców kilkaset metrów od miejsca pobicia.

Grozi im po 12 lat więzienia

Do policyjnej celi trafili: Sergiusz W. (23 lata), Wioletta W. (20 lat) i Jarosław Z. (26 lat). Dwie pierwsze osoby usłyszały zarzut usiłowania rozboju, Jarosław Z. odpowie za udział w pobiciu. Ponadto śledczy złożyli wniosek o tymczasowy areszt.

Wszystkim grozi nawet po 12 lat więzienia.

bf/par

Źródło zdjęcia głównego: fot. KSP