Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Czołowe zderzenie w Karczewie. Kierowca busa miał półtora promila

  TVN Warszawa | Najnowsze

  Autor:
  kz/b
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.plWypadek w Karczewie

  Dwa auta zderzyły się czołowo w Karczewie, pod Otwockiem. Kierowca jednego z nich trafił do szpitala, drugiego zabrała policja. Był pijany.

  Do wypadku doszło po godzinie 11 w Karczewie. - Z pierwszych informacji wynika, że jadący ulicą Mickiewicza bus marki Peugeot, zderzył się z osobowym nissanem - podał Daniel Niezdropa z otwockiej policji.

  Jak dodał, 24-letnia kobieta, kierująca nissanem trafiła do szpitala. Z kolei 32-letni kierowca peugeota do policyjnej celi. - Miał półtora promila w wydychanym powietrzu. Został zatrzymany. Kiedy wytrzeźwieje, zajmą się nim dochodzeniowcy - przekazał policjant.

  Na miejscu pracowali również strażacy. - Kobieta była po zderzeniu uwięziona w aucie. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego, aby ją wydostać - opisywał Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

  Wypadek nie powoduje utrudnień w ruchu.

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  kz/b