Najnowsze

Dwie nietrzeźwe osoby w aucie, które wpadło do rowu. Żadna nie przyznaje się do kierowania

Najnowsze

Autor:
dg/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na trasie S17

W czwartek przed godziną 11 w miejscowości Bocian (powiat otwocki) na trasie S17 samochód osobowy wypadł z jezdni i wylądował w rowie. Policja przekazała, że autem podróżowały dwie osoby - obie są nietrzeźwe.

- Do zdarzenia doszło na trasie S17 na wysokości miejscowości Bocian na jezdni w kierunku Lublina. Samochód osobowy wypadł z jezdni, przekoziołkował kilka razy i zatrzymał się na kołach w przydrożnym rowie. Jak udało mi się ustalić, w samochodzie były dwie osoby, ale żadna nie przyznaje się do prowadzenia auta. Na miejscu są policjanci oraz straż pożarna - przekazał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Ustalenia naszego reportera potwierdza Komenda Powiatowa Policji w Otwocku. - Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 10.40. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym citroenem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i spadł z nasypu. Pojazdem podróżowały dwie osoby, obie są w stanie nietrzeźwości. Na miejscu trwają czynności policjantów. Wezwano również pogotowie ratunkowe - poinformowała Paulina Harabin, rzeczniczka otwockiej policji.

Na miejscu nie było poważniejszych utrudnień w ruchu.

Po godzinie 13 Paulina Harabin przekazała, że pojazdem podróżowali 28-letni mężczyzna i 36-letnia kobieta. - Mężczyzna miał ponad dwa promile w wydychanym powietrzu, kobieta - nieco ponad promil. Oboje zostali zabrani do szpitala. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia, jak i również to, kto prowadził pojazd - dodała policjantka.

Przeczytaj także: Przez droższe mandaty kierowcy zdjęli nogę z gazu? Policja podała dane za styczeń

Efekty nowego taryfikatora mandatów widać w policyjnych statystykach (02.02.2022)
Efekty nowego taryfikatora mandatów widać w policyjnych statystykachFakty TVN

Autor:dg/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości