Do zdarzenia doszło na trasie S7 w miejscowości Zgorzała.
Strażacy otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu o godzinie 15.08. Na miejsce skierowano 4 zastępy. - Zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Podróżowali nimi wyłącznie kierowcy. Jedna osoba została poszkodowana. Znajduje się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Trafi do szpitala. Drugi z kierowców nie potrzebował pomocy medycznej - poinformował mł. bryg. Łukasz Darmofalski ze straży pożarnej w Piasecznie.
Jedna osoba w szpitalu
O szczegóły wypadku zapytaliśmy policję. - Do zderzenia doszło na trasie S7, pomiędzy miejscowościami Nowa Wola a Zgorzała. Brały w nim udział dwa samochody: volvo i bmw. Pierwszym z nich kierował 55-latek, drugim 28-latek. Kierowca volvo nieprzytomny został zabrany do szpitala – poinformowała podkom. Magdalena Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.
W wypadku uszkodzona została także skoda. – Uszkodziły ją odłamki z pojazdów, uczestniczących w zdarzeniu. Kierowcy bmw i skody zostali przebadani na zawartość alkoholu, byli trzeźwi. Obaj mieli też uprawnienia do kierowania pojazdami - dodała policjantka.
Trasa S7 w kierunku Warszawy była początkowo całkowicie zablokowana. Utworzył się korek, według map Google ma ponad dziewięć kilometrów długości. Po godzinie 18 jeden pas ruchu w kierunku Warszawy został udrożniony.
Przeczytaj także: Zepsuty autobus i zderzenie trzech aut. Korek na S8
Autorka/Autor: mg
Źródło: tvnwarszawa.pl
Źródło zdjęcia głównego: Klemens Leczkowski/tvnwarszawa.pl