TVN24 | Poznań

Z kilku drogerii zniknęły drogie kosmetyki. Policjanci już wiedzą, kogo zarejestrowały kamery monitoringu

TVN24 | Poznań

Aktualizacja:
Autor:
aa/gp
Źródło:
TVN24
Do zdarzenia doszło w Gorzowie Wielkopolskim
Do zdarzenia doszło w Gorzowie Wielkopolskim Google Earth
wideo 2/7
Google EarthDo zdarzenia doszło w Gorzowie Wielkopolskim

W czwartek opublikowali zdjęcia kobiety i mężczyzny podejrzewanych o kradzież kosmetyków w kilku drogeriach, dziś znana jest już ich tożsamość. Policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego twierdzą, że zatrzymania w tej sprawie to tylko kwestia czasu.

W kilku sklepach na terenie Gorzowa Wielkopolskiego doszło do kradzieży kosmetyków. Sprawę badają tamtejsi policjanci. Podejrzewane są dwie osoby: kobieta oraz mężczyzna. Według śledczych to właśnie oni mieli wynosić z drogerii kosmetyki warte nawet kilkaset złotych. Wizerunek tych osób zarejestrowały kamery w kilku sklepach.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO>>>

Po publikacji wizerunków rozdzwoniły się telefony

- W tej sprawie prokurator zarządził, by opublikować wizerunek osób, które zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu. Jeżeli ktokolwiek posiada informacje na temat mężczyzny i kobiety, proszony jest o kontakt z policjantami – mówił w czwartek podkomisarz Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Po publikacji zdjęć w mediach rozdzwoniły się policyjne telefony. - Policjanci potwierdzili już dane osób, które zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu. Kwestią czasu pozostaje przedstawienie im zarzutów. Dziękujemy wszystkim za pomoc, bo odzew był natychmiastowy - przekazał w piątek podkomisarz Jaroszewicz.

Autor:aa/gp

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości