83-latka zatrzymana przez policję w Szczecinie. Za wandalizm

Autor:
eŁKa//ec
Źródło:
TVN24 Szczecin
Policja zatrzymała 83-latkę za niszczenie aut
Policja zatrzymała 83-latkę za niszczenie autKMP w Szczecinie
wideo 2/4
KMP w SzczeciniePolicja zatrzymała 83-latkę za niszczenie aut

Dzielnicowy ze szczecińskiego Śródmieścia zatrzymał starszą kobietę podejrzewaną o uszkadzanie aut. 83-latka usłyszała już zarzuty, a policja szuka kolejnych poszkodowanych.

Od około dwóch miesięcy do szczecińskiej policji zgłaszali się właściciele samochodów, które były celowo rysowane ostrym narzędziem. Jak udało się nam dowiedzieć, niektórzy z nich mieli także znaleźć za wycieraczką liściki z groźbami: jak będziecie tu parkować, to coś może stać się autu.

Jak przekazuje nam sierżant sztabowy Paweł Pankau z Komendy Stołecznej Policji, zdarzenia te dotyczyły części ulicy przy adresach aleja Wojska Polskiego 29-31. Sprawą zajął się dzielnicowy z Komisariatu Szczecin Śródmieście.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Udało mu się zatrzymać podejrzaną o wandalizm kobietę. – Ku jego zaskoczeniu okazała się nią 83-letnia mieszkanka Szczecina. Postawiono jej zarzuty uszkodzenia mienia, za które grozi od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności – relacjonuje Pankau.

Poszkodowanych jest przynajmniej dziesięciu, ale policjanci wciąż szukają kolejnych.

Osoby pokrzywdzone proszone są o osobisty, bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Szczecin – Śródmieście, ul. Kaszubska 35, pokój 248 – nr tel. 47 78 12 346 lub z dyżurnym komisariatu pod numerem telefonu 47 78 19 101.

Autor:eŁKa//ec

Źródło: TVN24 Szczecin

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości