Polska

Wieczór wyborczy w TVN, TVN24 i tvn24.pl

Polska

Aktualizacja:
tvnStudio wyborcze w niedzielę od godz. 19.20 w TVN24

Już w niedzielę, punktualnie o 20., zapraszamy na wieczór wyborczy - oczywiście w telewizjach TVN i TVN24 oraz portalu tvn24.pl.

Wieczór wyborczy: Start w TVN24 i tvn24.pl od 19.20 Start w TVN o 19.50 Prezentacja sondaży SMG/KRC po zakończeniu ciszy wyborczej, najprawdopodobniej po 20.00 plan na niedzielę

Tak, jak w pierwszej turze, gospodarzami programu będą Justyna Pochanke i Kamil Durczok. Aktualne sondaże w wirtualnym studiu prezentować będzie Jarosław Kuźniar. Relacja na antenie TVN24 już od 19.20, do TVN zapraszamy pół godziny później - od 19.50. Relacja z wieczoru wyborczego także w portalu tvn24.pl.

Relacje na żywo, goście i sondaże

W niedzielny wieczór będziemy przekazywać relacje na żywo ze sztabów Jarosława Kaczyńskiego i Bronisława Komorowskiego, a po godz. 20 firma SMG/KRC zaprezentuje badania przeprowadzone metodą "exit polls" w 1 tys. komisji wyborczych z całej Polski. Później wieczorem przedstawimy także pierwsze cząstkowe wyniki podawane przez PKW.

Na naszej antenie oraz na stronie tvn24.pl będzie można sprawdzić, jak głosowali Polacy. Pokażemy, jak rozkładały się głosy w poszczególnych województwach, grupach wiekowych czy według płci. Nie zabraknie również danych o frekwencji wyborczej.

O komentarz do prezentowanych danych poprosimy naszych gości. Do TVN24 zaprosimy polityków, naukowców i dziennikarzy.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvn

Pozostałe wiadomości