Kultura i styl

Chcesz być widownią? Nie daj się oszukać!

Kultura i styl

Aktualizacja:
Chcesz usiąść na widowni? Nie daj się oszukać!

Fani programów takich jak "Szymon Majewski Show" i "Kuba Wojewódzki" marzą zapewne, by chociaż przez jeden wieczór usiąść na widowni ulubionych show. Wykorzystują to także oszuści. Nie dajcie się nabrać na ogłoszenia rzekomych "producentów" pojawiające się w serwisach ogłoszeniowych! Zamiast biletu na widownię i "obiecanej" kasy może cię spotkać gorzkie rozczarowanie.

Na jednym z popularnych serwisów ogłoszeniowych pojawiła się informacja o możliwości wzięcia udziału w programie "Szymon Majewski Show" lub "Kuba Wojewódzki". Według "producentów" (tak się podpisali) tych programów, wystarczyło wysłać sms-a i czekać na telefon. Za udział w programie rzekoma redakcja miała płacić "80 zł od ręki", zaraz po nagraniu.

Nie daj się nabrać!

Drodzy fani! Nie dajcie się na to nabrać! Znajdujące się w ogłoszeniu numery to dość droga usługa audio-tele (koszt 10-20 zł), które nie mają nic wspólnego z którymkolwiek z programów. Ktoś postanowił zabawić się kosztem rzeczywistych producentów programów i wyłudzić pieniądze od widzów.

Takie ogłoszenie pojawiło się na serwisie gumtree 

Dostęp do numerów został już zablokowany. Nie wiadomo jednak, ile osób zdążyło się nabrać na nieuczciwą ofertę.

Chcesz wejść? Zacznij od strony programu

Jak jednak dostać się na widownię programu? Jeśli chcesz na własne oczy zobaczyć nagranie "Szymon Majewski Show" czy "Kuba Wojewódzki" wystarczy wypełnić kwestionariusz znajdujący się na oficjalnej stronie programu i poczekać na odpowiedź organizatora, który zbiera chętnych i zaprasza na nagranie. Zakładka z kwestionariuszem znajduje się na stronie wtedy, kiedy program jest emitowany na antenie (obecnie trwa przerwa świąteczna).

Udział w nagraniu jest bezpłatny.

Źródło: tvn24.pl

Pozostałe wiadomości