TVN24 | Kraków

Pojechał do znajomego, nie wrócił do domu. Ciało 46-latka znaleziono w rowie

TVN24 | Kraków

Autor:
tam
Źródło:
tvn24.pl
Do zdarzenia doszło na terenie powiatu kolbuszowskiego
Google EarthKolbuszowa

Zaginięcie 46-letniego mieszkańca Podkarpacia zgłosiła policji jego partnerka. Kilka godzin później w rowie, niedaleko Kolbuszowej, znaleziono ciało mężczyzny. Z ustaleń policji wynika, że w trakcie jazdy stracił panowanie nad motorowerem, wypadł z drogi, wjechał do wypełnionego wodą rowu i uderzył w przepust. Sprawę wyjaśnia prokuratura.

W środowe popołudnie dyżurny policji w Kolbuszowej otrzymał informację, że w rowie - przy drodze relacji Hucina-Niwiska - znaleziono ciało męczyzny. Obok znajdował się motorower.

Pojechał do znajomego, nie wrócił do domu

- Mężczyznę i jego pojazd zauważył przypadkowy świadek. Na miejsce skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą, obecny był też prokurator. W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze ustalili tożsamość zmarłego mężczyzny - przekazuje Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik podkarpackiej policji. I dodaje: - Okazało się, że to 46-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego.

Zaginięcie 46-latka - kilka godzin wcześniej - zgłosiła jego partnerka. - Z relacji kobiety wynikało, że mężczyzna miał we wtorek wieczorem wyjechać z domu motorowerem do swojego znajomego. Gdy nie wrócił na noc, zaniepokojona kobieta zdecydowała sie zgłosić to policji - relacjonuje Tabasz-Rygiel.

OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

"Zjechał do rowu, uderzył w przepust"

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że mężczyzna w trakcie jazdy - na łuku drogi - stracił panowanie nad pojazdem. - Następnie zjechał do przydrożnego rowu wypełnionego wodą i uderzył w przepust. W sprawie trwają dalsze czynności - informuje policjantka.

Motorower trafił na policyjny parking. Ciało mężczyzny, decyzją prokuratora, zabezpieczono do sekcji zwłok.

Autor:tam

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości