Ciekawostki

Mark Zuckerberg z żoną spodziewają się dziecka

Ciekawostki

Facebook | Mark ZuckerbergPost Zuckerberga robi furorę na Facebooku

Mark Zuckerberg ogłosił na Facebooku, że razem ze swoją żoną Priscillą spodziewają się dziecka. Oprócz tej radosnej wiadomości postanowił podzielić się smutną historią o staraniach o potomka.

Facebook to aktualnie jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Za sukcesem portalu stoi jego główny twórca i dyrektor generalny 31-letni Mark Zuckerberg. Chętnie dzieli się wieloma momentami ze swojego życia na portalu. W piątek ogłosił również, że jego żona Priscilla Chan jest w ciąży. Para spodziewa się dziewczynki.

Oprócz informacji o ciąży Zuckerberg opisał swoje plany. - To będzie nowy rozdział w naszym życiu. (...) Teraz jesteśmy skoncentrowani na tworzeniu świata lepszym miejscem dla naszego dziecka i następnych pokoleń - tłumaczy mężczyzna.

W poście Mark dzieli się również bardzo smutną wiadomością. Para starała się o dziecko od kilku lat, jednak Priscilla trzy razy poroniła. - Czujesz się pełen nadziei, kiedy dowiadujesz się, że będziesz miał dziecko. Zaczynasz wyobrażać sobie kim ono będzie. Zaczynasz planować. I nagle to odchodzi. To samotne doświadczenie - tłumaczy Marc Zuckerberg.

Dalej czytamy, że ludzie nie rozmawiają o poronieniu, ponieważ wydaje im się, że to ich wina. Zuckerberg wyciąga rękę i daje nadzieję ludziom, którzy doświadczyli tego problemu. - Mamy nadzieję, że podzielenie się naszymi doświadczeniami da innym taką nadzieję, jaką my czuliśmy. - pisze Zuckerberg.

Para postanowiła podzielić się dobrą wiadomością po tym jak badania wykazały, że ciąża nie jest zagrożona. Priscilla i ich córka są zdrowe, a Zuckerberg obiecał więcej informacji już wkrótce.

Priscilla and I have some exciting news: we\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'re expecting a baby girl!This will be a new chapter in our lives. We\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'ve...

Posted by Mark Zuckerberg on 31 lipca 2015

Internauci gratulują, ale i dziękują

Gdy tylko wiadomość pojawiła się na stronie, internauci wręcz oszaleli. Liczba polubień i udostępnień rośnie w niewiarygodnym tempie, a komentarze napływają z całego świata. Internauci w komentarzach gratulują parze i dziękują również za to, że postanowili podzielić się swoją historią, bo dzięki temu wiele par może lepiej poradzić sobie z poronieniem. Natomiast osoby, które doświadczyły takiej tragedii, opisują swoje historie.

Internauci gratulują Markowi i Priscillifacebook

Autor: kry / Źródło: facebook

Źródło zdjęcia głównego: Facebook | Mark Zuckerberg

Pozostałe wiadomości