"Dowód na to, że dobroć istnieje na świecie". Kelnerka zapłaciła rachunek chorego na raka

Facebok, TwitterDaniela Bossi zapłaciła rachunek Ricka, który choruje na raka mózgu

Chciała go podnieść na duchu i okazać wsparcie. To z tego powodu młodziutka kelnerka Daniela Bossi z New Jersey zapłaciła rachunek mężczyzny chorego na raka mózgu. Pieniądze wzięła z własnych napiwków.

17-letnia Daniela Bossi jest kelnerką w restauracji w New Jersey w Stanach Zjednoczonych. W czwartek bar odwiedził Rick Lewallen z żoną Annette. Bossi zna rodzinę Ricka od lat. Chodzi do szkoły z jego córkami, a jej siostra przyjaźni się z jedną z nich. Daniela wiedziała, że mężczyzna od kwietnia walczy z rakiem mózgu. Postanowiła zapłacić jego rachunek, by okazać mu wsparcie i podnieść go na duchu.

New Jersey Waitress Pays #Cancer Patient's Bill http://t.co/5D2tRlbTM6 #Kindness pic.twitter.com/CfqBJUD9vg— OpposingViews (@OpposingViews) sierpień 31, 2015

Kelnerka zapłaciła rachunek chorego mężczyznyFacebook - Daniela Bossi

"Nie sądziłam, że to duża sprawa"

- To było coś bardzo małego. Nie sądziłam, że to jakaś duża sprawa - tłumaczy skromnie Bossi.

Dodaje, że miała normalnie przyjąć od małżonków pieniądze, jednak gdy zorientowała się, że jej napiwków wystarczy na pokrycie rachunku, postanowiła to zrobić.

- Nie wiedziałem, dlaczego to zrobiła, ale jej gest był niesamowity - wyznaje w wywiadzie dla lokalnej telewizji Rick Lewallen.

- Byłam cała we łzach - dodaje jego żona.

Żona Ricka, Annette Palaypay-Lewallen umieściła wywiad na swoim Facebooku. "Dowód na to, że dobroć istnieje na świecie. Daniela dajesz świetny przykład młodym ludziom i w ogóle wszystkim ludziom" - pisze kobieta w poście.

Małżeństwo chciało oddać dziewczynie pieniądze, jednak ta nie chciała ich przyjąć.

Autor: kry//rzw / Źródło: Daily Mail, BuzzFeed, news12

Źródło zdjęcia głównego: Facebok, Twitter

Pozostałe wiadomości