Ciekawostki

"Dowód na to, że dobroć istnieje na świecie". Kelnerka zapłaciła rachunek chorego na raka

Ciekawostki

Facebok, TwitterDaniela Bossi zapłaciła rachunek Ricka, który choruje na raka mózgu

Chciała go podnieść na duchu i okazać wsparcie. To z tego powodu młodziutka kelnerka Daniela Bossi z New Jersey zapłaciła rachunek mężczyzny chorego na raka mózgu. Pieniądze wzięła z własnych napiwków.

17-letnia Daniela Bossi jest kelnerką w restauracji w New Jersey w Stanach Zjednoczonych. W czwartek bar odwiedził Rick Lewallen z żoną Annette. Bossi zna rodzinę Ricka od lat. Chodzi do szkoły z jego córkami, a jej siostra przyjaźni się z jedną z nich. Daniela wiedziała, że mężczyzna od kwietnia walczy z rakiem mózgu. Postanowiła zapłacić jego rachunek, by okazać mu wsparcie i podnieść go na duchu.

New Jersey Waitress Pays #Cancer Patient's Bill http://t.co/5D2tRlbTM6 #Kindness pic.twitter.com/CfqBJUD9vg— OpposingViews (@OpposingViews) sierpień 31, 2015

Kelnerka zapłaciła rachunek chorego mężczyznyFacebook - Daniela Bossi

"Nie sądziłam, że to duża sprawa"

- To było coś bardzo małego. Nie sądziłam, że to jakaś duża sprawa - tłumaczy skromnie Bossi.

Dodaje, że miała normalnie przyjąć od małżonków pieniądze, jednak gdy zorientowała się, że jej napiwków wystarczy na pokrycie rachunku, postanowiła to zrobić.

- Nie wiedziałem, dlaczego to zrobiła, ale jej gest był niesamowity - wyznaje w wywiadzie dla lokalnej telewizji Rick Lewallen.

- Byłam cała we łzach - dodaje jego żona.

Żona Ricka, Annette Palaypay-Lewallen umieściła wywiad na swoim Facebooku. "Dowód na to, że dobroć istnieje na świecie. Daniela dajesz świetny przykład młodym ludziom i w ogóle wszystkim ludziom" - pisze kobieta w poście.

Małżeństwo chciało oddać dziewczynie pieniądze, jednak ta nie chciała ich przyjąć.

Autor: kry//rzw / Źródło: Daily Mail, BuzzFeed, news12

Źródło zdjęcia głównego: Facebok, Twitter

Pozostałe wiadomości