Ciekawostki

Alicia Keys złamała serca fanów

Ciekawostki

Aktualizacja:
 
LuxTonnerre/wikipedia.orgAlicia Keys zaczęła rok z wysokiego C

Fani zakochani w pięknej piosenkarce stracili zapewne wszelką nadzieję. Kilka dni temu Alicia Keys założyła zaręczynowy pierścionek i jest na najlepszej drodze do ślubnego kobierca. Na razie świętuje na Hawajach.

Alicia Keys ma wiele powodów do radości. Piękna wokalistka R&B odnosi sukcesy nie tylko na polu zawodowym, ale też prywatnym. W ostatnim czasie piosenkarka świętowała nie tylko swoje urodziny, doskonałe przyjęcie jej najnowszej płyty, ale też zaręczyny.

Zaręczyny na Hawajach

Pierścionek na palec Alici Keys założył Swizz Beatz - jej partner w życiu prywatnym i producent ostatniej płyty. 31-letni Beatz miał się oświadczyć 24 stycznia, czyli dzień przed jej 29 urodzinami.

Rzecznik piosenkarki zaprzeczył doniesieniom. Jednak przyjaciele piosenkarki mówią coś zupełnie innego: - Są na Hawajach i świętują zaręczyny. Jest podekscytowana. Jest z mężczyzną, który w dużym stopniu był inspiracją jej ostatniego albumu - potwierdzają pogłoski o zaręczynach.

Alicia podbija listy przebojów

Jej ostatnia płyta "Element of Freedom" ukazała się 11 grudnia i już w pierwszym tygodniu sprzedała się w ponad 400 tys. egzemplarzy. Do dziś sprzedano ponad milion kopii w samych Stanach Zjednoczonych, a album zyskał status platynowej płyty.

Źródło: PAP, RIAA

Źródło zdjęcia głównego: LuxTonnerre/wikipedia.org

Pozostałe wiadomości