Mężczyzna wpadł na pomysł, by zaganiać cielaki na motocyklu. Wpadł do rowu00:3130-latek zaganiał bydło, jeżdżąc po polu motocyklem crossowym. Wpadł do pobliskiego rowu i się wywrócił. Do szpitala został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowym.
Pijany policjant wjechał w kandelabr, prokuratorski zarzut02:51Jak informuje prokuratura, do zarzucanego czynu się nie przyznał. Śledczy pochylą się nad linią obrony prezentowaną przez podejrzanego.
Kierowca uciekał przed policją, radiowóz zderzył się z autobusem. Zatrzymano trzy osoby01:13W Szczecinie.
W przyczepce odpadło podwozie i "przejechało" po pętli tramwajowej. Nagranie00:38Toczące się po chodniku koła zatrzymał przechodzień.
Załatwiał potrzebę fizjologiczną na ulicy, w majtkach miał narkotyki00:41Policjanci zatrzymali 29-latka poszukiwanego listem gończym.
Przez 45 kilometrów uciekał przed policjantami. Mandaty na blisko 50 tysięcy złotych00:33Policjanci byli zmuszeni do potrącenia go radiowozem, żeby go zatrzymać.
Na parkingu uszkodziła trzy auta, ma już dwa dożywotnie zakazy prowadzenia03:42Nie była w stanie dmuchnąć w alkomat.
Wjechał w latarnię i próbował uciec. "Bełkotał i zataczał się"00:32Zatrzymał go policjant na urlopie.
Pijany i bez wymaganych uprawnień kierował skuterem00:32Wiózł nietrzeźwego kolegę i 10-letnie dziecko.
Tragiczny rejs na Niegocinie. Nie żyje poszukiwany żeglarz02:21Dzień wcześniej znaleziono ciało jego żony.
24-latka uwierzyła pracownikowi "departamentu bezpieczeństwa". Oddała mu oszczędności i wzięła kredyt01:40Straciła ponad 100 tysięcy złotych.
Pożar domu na Szymoszkowej w Zakopanem. Nie żyje 66-letnia kobieta00:30Ogień rozprzestrzenił się błyskawicznie.
Policjanci na rękach wynieśli z lasu kobietę, która zabłądziła po imprezie00:28Zgubiła w bagnie buty, nie była w stanie iść.