Zwrot w sprawie nowego podatku. Ważna zapowiedź01:19Szefowej resortu funduszy i polityki regionalnej Katarzyny Pełczyńskiej-Nałęcz.
Co rolnikom zaproponuje komisarz Wojciechowski?03:45Nieoficjalne informacje, do których dotarł reporter TVN24 w Brukseli Maciej Sokołowski.
Urząd interweniował w sprawie Lidla i Biedronki03:14Chodzi między innymi o nieczytelne zasady i brak informacji w promocjach.
Zwolnił pracownicę przez Skype'a. "Januszeria, level master"01:33Na firmę spadła fala krytyki, właściciel się tłumaczy.
Film "Diuna: Część druga" z ponad milionem widzów w Polsce01:14Na całym świecie obraz zarobił już ponad 367 milionów dolarów.
"Instalowanie nowych kotłów gazowych nie będzie miało sensu"00:48Ministra klimatu o transformacji energetycznej.
"Do tego się nie wróci". Wiceminister o składce zdrowotnej02:48Jarosław Neneman w trakcie posiedzenia Rady Dialogu Społecznego.