Wóz strażacki zderzył się z autem osobowym. Trzy osoby w szpitalu

TVN24 | Wrocław

Autor:
tam
Źródło:
TVN24 Wrocław, istotne.pl
TVN24/ A. StefańczykBolesławiec. Wóz strażacki zderzył się z samochodem osobowym

Strażacy ze specjalistycznej grupy wodno-nurkowej jechali na akcję poszukiwawczą. Jednak na miejsce swojej interwencji nie dojechali, bo po drodze zderzyli się z autem osobowym. Trzy osoby trafiły do szpitala. Okoliczności zdarzenia ustala policja z Bolesławca (województwo dolnośląskie).

Do kolizji doszło w sobotę po godzinie 18 na jednym ze skrzyżowań w Bolesławcu. - Specjalistyczna grupa wodno-nurkowa wyposażona w łódź jechała na akcję w miejscowości Zebrzydowa. Do kolizji doszło, gdy wóz strażacki zjeżdżał z ulicy Cieszkowskiego w kierunku Staszica i zderzył się z wyjeżdżającym stamtąd samochodem osobowym - relacjonował Piotr Pilarczyk ze straży pożarnej w Bolesławcu.

Wóz strażacki zderzył się z samochodem osobowymTVN24 Wrocław/ A. Stefańczyk

Trzy osoby w szpitalu

Jak informują lokalne portale, wóz strażacki jechał na sygnale. A kierowca samochodu osobowego prawdopodobnie wjechał na skrzyżowanie na zielonym świetle. - To, jak doszło do tego zdarzenia, ustali policja - zastrzegł jednak Pilarczyk, który o powodach kolizji mówić nie chciał. Po zderzeniu kierowca i pasażerowie samochodu osobowego zostali przetransportowani do szpitala. Wśród poszkodowanych było dziecko. Strażacy z kolizji wyszli bez szwanku. To oni udzielali pierwszej pomocy osobom podróżującym zniszczonym autem.

Do zdarzenia doszło w BolesławcuGoogle Maps

Autor:tam

Źródło: TVN24 Wrocław, istotne.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 Wrocław/ A. Stefańczyk