Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie z tramwajem w tunelu trasy W-Z. Motorniczy raniony odłamkami szkła

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plZderzenie tramwaju i auta dostawczego

Samochód dostawczy zderzył się z tramwajem na Trasie W-Z. Przez około pół godziny składy nie kursowały w kierunku Pragi Północ.

- Doszło do zderzenia z udziałem tramwaju linii 4, jadącego od strony placu Bankowego, w kierunku mostu Śląsko-Dąbrowskiego. Tramwaj stoi tuż przy wjeździe do tunelu. Zablokowany jest ruch tramwajowy w kierunku Pragi Północ - relacjonował Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

Na miejscu były służby Tramwajów Warszawskich, policja oraz pogotowie ratunkowe. - Tramwaj został mocno uszkodzony. Nie nadaje się do dalszej jazdy. Odłamki szkła z kabiny raniły motorniczego - dowiedział się nasz reporter.

Jak przekazała nam Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji, zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło około godziny 15.40. Poinformowała również, że nikt nie został zabrany do szpitala. - Kierujący byli trzeźwi - zaznaczyła.

Zarząd Transportu Miejskiego ostrzegał przed utrudnieniami w kursowaniu tramwajów linii 4, 13, 20, 23 oraz 26. Składy były kierowane są na trasy objazdowe przez most Gdański.  Ruch przywrócono kilkanaście minut po godzinie 16.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl