Przygotuj się na:

ZMIANY NA GÓRCZEWSKIEJ

Od piątku, 15 października, budowniczowie metra rozpoczną odtwarzanie nawierzchni Górczewskiej przy skrzyżowaniu z Powstańców Śląskich. A to oznacza zmiany w ruchu.

TVN Warszawa | Ulice

Auto na barierkach w Alejach Jerozolimskich

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie w Alejach Jerozolimskich
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie w Alejach Jerozolimskich

W Alejach Jerozolimskich doszło do zderzenia trzech samochodów. Jeden z nich skończył jazdę na barierkach oddzielających jezdnie. Nasz reporter ostrzega przed utrudnieniami i trudnymi warunkami panującymi po południu na stołecznych drogach.

Reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński precyzuje, że do zderzenia doszło na skrzyżowaniu Alej Jerozolimskich z ulicą Ryżową. - Jest to kolizja trzech samochodów osobowych. Jeden z nich, renault, po odbiciu wpadł na bariery energochłonne i zawisł na nich dwoma kołami. Dwa kolejne pozostały na asfalcie, to bmw i opel - opisuje Zieliński.

Na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej. Są utrudnienia w ruchu. - Wyłączone z ruchu zostało po jednym pasie z Alej Jerozolimskich w obu kierunkach - zarówno w stronę Pruszkowa, jak i Warszawy. Strażacy już działają na miejscu, więc możliwe, że utrudnienia niebawem się zakończą - zastrzega nasz reporter.

Apeluje również do kierowców o ostrożność: - Spadł śnieg i na drodze panują bardzo trudne warunki. W zachodniej części Warszawy doszło już do wielu kolizji, a śnieg cały czas sypie.

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości