Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie w alei Prymasa Tysiąclecia. Auto osobowe uderzyło w tył pojazdu służby drogowej

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Robert G. / Kontakt 24Zderzenie w alei Prymasa Tysiąclecia

Samochód osobowy uderzył w auto służby drogowej w alei Prymasa Tysiąclecia. Straż pożarna podaje, że ranny został kierowca osobówki. Pierwszej pomocy udzielił mu strażak, który w godzinach wolnych od służby przejeżdżał obok miejsca wypadku. Informację o zderzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do zderzenia doszło po północy na wiadukcie nad ulicą Górczewską, na nitce prowadzącej w kierunku trasy S8. "Samochód służb porządkowych zatrzymał się na wiadukcie, auto osobowe wjechało w tył samochodu porządkowego" - przekazał Kontaktowi 24 Robert G. Jak dodał, na miejscu były dwa zastępy straży pożarnej, dwie załogi policji oraz karetka pogotowia ratunkowego.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Kierowca auta osobowego został ranny

Te informacje potwierdził Michał Konopka z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Jak precyzował, około w pół do pierwszej kierowca osobowego renault clio uderzył w dostawczego volkswagena, należącego do służby drogowej. - Po przyjeździe naszych zastępów na miejsce, wszystkie osoby były poza pojazdami. Okazało się, że po służbie na zderzenie natknął się strażak, który udzielił pierwszej pomocy kierującemu renault. Później mężczyzna został przekazany pogotowiu ratunkowemu - relacjonował Konopka.

Jak dodał, działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zderzenia oraz udzieleniu pomocy osobie poszkodowanej. Okoliczności zderzenia będzie wyjaśniać policja.

W trakcie działania służb wjazd na wiadukt był zablokowany.

Informowaliśmy też o zderzeniu samochodu dostawczego z tramwajem na trasie W-Z:

Zderzenie tramwaju i auta dostawczegoArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Robert G. / Kontakt 24