Cztery samochody zderzyły się na ulicy Puławskiej przed wjazdem na Południową Obwodnicę Warszawy. Nikt nie ucierpiał, jednak kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. Zresztą nie tylko w tym miejscu - w całym mieście było we wtorek sporo kolizji.
Jak informował późnym popołudniem we wtorek reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz do zderzenia doszło na Puławskiej przed wjazdem na trasę S2 w kierunku centrum. - Zderzyły się cztery samochody: volkswagen, opel, mitsubishi i mercedes. Na miejsce przyjechały dwie karetki, ale po przebadaniu, ostatecznie nikt nie pojechał do szpitala - mówił Węgrzynowicz.
Były duże utrudnienia w ruchu. - Dwa pasy są zablokowane, utworzył się duży korek - ostrzegał nasz reporter.
OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>
W tym samym czasie doszło też do trzech stłuczek na Wisłostradzie: na wysokości Cytadeli, w okolicach mostu Krasińskiego i przy moście Poniatowskiego. Policja potwierdziła dwa pierwsze zdarzenia i poinformowała, że były to kolizje - nikt nie został ranny, a kierowcy byli trzeźwi. One też powodowały jednak spore utrudnienia.
Autorka/Autor: mp/r
Źródło: tvnwarszawa.pl
Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl