TVN Warszawa | Ulice

Potrącenie 12-latka na przejściu dla pieszych. Chłopiec trafił do szpitala

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Potrącenie na Pradze Północ (materiał z 4.05.2022)
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plPotrącenie na Pradze Północ

Kierowca samochodu osobowego potrącił 12-latka na Pradze Północ. Chłopiec trafił do szpitala. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do wypadku doszło na przejściu dla pieszych.

Policja otrzymała zgłoszenie w tej sprawie o godzinie 17.21. Do wypadku doszło w alei "Solidarności" przy skrzyżowaniu z Targową. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do potrącenie pieszego na pasach. Kierowca samochodu marki Opel został przebadany pod kątem spożywania alkoholu, był trzeźwy - informuje Monika Kaczyńska z Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodaje, w wyniku potrącenia ranny został 12-letni chłopiec, do którego wezwano karetkę pogotowia. Nasz reporter ustalił, że przewieziono go do szpitala.

Na miejscu policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Jest też zastęp straży pożarnej. - Opel astra stoi na przejściu dla pieszych na wysokości galerii handlowej. Ma zbitą przednią szybę - opisuje Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl.

Kierowców czekają utrudnienia przy jeździe aleją "Solidarności" w kierunku Marek oraz przy skręcie w prawo z Targowej w aleję "Solidarności".

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości