Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE WIADUKTU TRASY ŁAZIENKOWSKIEJ

- Z uwagi na warunki atmosferyczne zamknięcie północnego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej nastąpi w sobotę przed południem - przekazała nam Małgorzata Gajewska, rzeczniczka prasowa Stołecznego Zarządu Rozbudowy Miasta. Już w piątek uruchomiona zostanie część buspasów wytyczonych na czas remontu.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzyli się na środku skrzyżowania. Urwana klapa od bagażnika wpadła na pobliskie auto

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja w alei Jana Pawła II
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plKolizja w alei Jana Pawła II

Dwa samochody osobowe zderzyły się w alei Jana Pawła II. W wyniku kolizji jeden z pojazdów stracił klapę od bagażnika, która uderzyła w inne auto dojeżdżające w tym czasie do skrzyżowania.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Do kolizji doszło w środę po południu przy skrzyżowaniu z ulicą Stawki. - Kierowca fiata jadącego jezdnią w kierunku Żoliborza skręcał w lewo, w ulicę Stawki. Wówczas zderzył się z mercedesem jadącym w stronę ronda ONZ - relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl i dodaje, że kierowca fiata złamał zakaz skrętu w lewo. - Zderzenie było na tyle silne, że z fiata odpadła klapa bagażnika, a samochód obrócił się wokół własnej osi. Urwana klapa wpadła w toyotę, która dojeżdżała do skrzyżowania ulicą Stawki od strony Okopowej - opisuje nasz reporter.

Na miejsce wezwano dwie karetki pogotowia i policję. Jak przekazał nam Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji, nikt nie został zabrany do szpitala.

Kierowcy jadący od strony Żoliborza powinni liczyć się z utrudnieniami. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Problemy z przejazdem mogą także pojawić się przy zachodnim wlocie ulicy Stawki. - Na jezdni leżą porozrzucane artykuły spożywcze, szkło i elementy rozbitych pojazdów - ostrzega Zieliński.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości