Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE WIADUKTU TRASY ŁAZIENKOWSKIEJ

- Z uwagi na warunki atmosferyczne zamknięcie północnego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej nastąpi w sobotę przed południem - przekazała nam Małgorzata Gajewska, rzeczniczka prasowa Stołecznego Zarządu Rozbudowy Miasta. Już w piątek uruchomiona zostanie część buspasów wytyczonych na czas remontu.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie dwóch osobówek i ciężarówki na S8. Zablokowany lewy pas w stronę Poznania

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie trzech pojazdów na S8
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl Zderzenie trzech pojazdów na S8

Kierowcy jadący w stronę Poznania utknęli w środę po południu na trasie S8. Pomiędzy węzłami Marymoncka i Broniewskiego doszło do zderzenia dwóch aut osobowych i ciężarówki. Jeden z pojazdów zablokował lewy pas ruchu. 

Do zderzenia doszło około godziny 16.30 na wysokości ulicy Żelazowskiej. - Uczestniczyły w nim dwa samochody osobowe i ciężarówka. Na miejscu pracują policjanci i służba drogowa - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Początkowo Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podawała, że ruch w kierunku Poznania odbywa się wyłącznie prawym pasem jezdni. Około godziny 17 sytuacja nieco się zmieniła. - Na lewym pasie ruchu zalega citroen. Ma urwane koło i nie jest możliwe, by sam odjechał z miejsca zdarzenia. Został oznakowany przez służbę drogową pachołkami i sygnalizatorami świetlnymi. Drugie auto osobowe i ciężarówka stoją już na pasie awaryjnym. Są tam też lawety i policyjne radiowozy - mówił Zieliński. 

- Kierowcy są trzeźwi. Nie ma osób rannych. Na miejsce nie była wzywana karetka pogotowia - informuje Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. Jak dodała, zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości