"Stracił panowanie" i wjechał w kino

[object Object]
Bus wjechał w kino Tomasz Zieliński/ tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Bus zderzył się z osobowym audi i wjechał w drzwi kina Praha na Jagiellońskiej - poinformował nasz reporter. Pojazd wcześniej uszkodził kilka słupków i tablicę z nazwami ulic.

Wszystko zaczęło się od kolizji z audi. Jak dowiedział się Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl, przed uderzeniem w kino, to właśnie z tym samochodem zderzył się bus marki Opel.

- Następnie odbił się, wjechał na chodnik, ściął żeliwne słupki i tablicę informującą o nazwie ulicy. Nikomu nic się nie stało, a oba samochody znalazły się na lawetach - relacjonował nasz reporter.

W wyniku zderzenia, całkowicie zniszczone zostało wejście do kina. Mocno ucierpiał też przód opla.

Policja poinformowała, że do kolizji doszło o 6.40. - Kierowcy obu aut byli trzeźwi. Ustalamy przebieg zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca opla stracił panowanie nad samochodem - podsumował Piotr Świstak z komendy stołecznej.

Nie pierwszy raz

To nie pierwsza kolizja w tym miejscu. W 2016 roku, pisaliśmy o terenowym suzuki, które wjechało w drzwi tego samego kina.

- Kierowca jechał lewym pasem Okrzei w kierunku Targowej. Obok, z prawej strony, innym samochodem poruszała się kobieta, która chciała skręcić w lewo w Jagiellońską. Kierowca suzuki tłumaczył, że chciał się ratować przed zderzeniem i wjechał na chodnik, a następnie w drzwi kina – relacjonował wtedy Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

md/pm

Pozostałe wiadomości