TVN Warszawa | Ulice

Wypadek na S8 pod Warszawą. Lądował śmigłowiec ratowniczy

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie trzech pojazdów na S8 pod Warszawą
Zderzenie trzech pojazdów na S8 pod WarszawąMateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plZderzenie trzech pojazdów na S8 pod Warszawą

Do wypadku z udziałem trzech pojazdów doszło na trasie S8 w miejscowości Nowe Grocholice w powiecie pruszkowskim. Jak podają służby, jedna osoba została ranna. Przyleciał po nią śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Informację o wypadku w miejscowości Nowe Grocholice służby otrzymały około godziny 11.15. Karolina Kańka z pruszkowskiej policji przekazała, że na S8 doszło do zderzenia trzech pojazdów.

- Zderzyły się bus, auto osobowe i tir. Jedna osoba jest poszkodowana. Na miejscu pracuje straż pożarna. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który lądował na jezdni S8 - podała policjantka. Później doprecyzowała, że poszkodowana została osoba podróżująca samochodem osobowym.

- Jedna osoba odniosła obrażenia. Jest nieprzytomna. Zostanie przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Na miejscu pracują cztery nasze zastępy - poinformował Karol Kroć z pruszkowskiej straży pożarnej.

Strażak dodał, że poszkodowana osoba była zakleszczona wewnątrz pojazdu. - Strażacy uwolnili ją za pomocą specjalistycznego sprzętu hydraulicznego i przekazali zespołowi pogotowia ratunkowego - relacjonował.

Po wypadku na trasie S8 jeszcze przez kilka godzin występowały utrudnienia w ruchu.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości